Placed Students



For Fabtech Technical Campus College of Engineering & Research Sangola.


List Of MOU


Sr.No Industry / Organisation Date of MOU
1 Fabtech Projects & Engineers 12/10/2014
2 Sparkon Engineers, Pune 12/10/2014
3 Fabtech Developers, Pune 12/10/2014
4 Fabtech Sugar LTD, Mangalwedha 12/10/2014
5 Sangola College, Sangola 06/01/2015
6 Geometric LTD., Mumbai '15/09/2016
7 OS3 Infotech Pvt. LTD., Mumbai 02/03/2017
8 Cubez Technocrats Pvt. LTD., Pune 02/10/2017
9 Technogrpowth Software Solution Pvt. LTD., Pune 12/04/2017
10 Speed Techserve Pvt LTD., Pune 30/04/2017
11 Enlight Knowledge Network Pvt Ltd, Kolhapur 15/02/2018

BE Placed Students


SR. NO. NAME OF COMPANY Student Name BRANCH
1 EPIC RESEARCH LIMITED Yadav Trunali Pradip Computer Science & Engineering
Jadhav Prasad Gorakh Computer Science & Engineering
Thite Vanita Raghunath Computer Science & Engineering
Chavan Rani Ramchandra Electronics & Telecommunication
Balwant Mahesh Bapu Mechanical Engineering
Hingmire Umesh Ramesh Mechanical Engineering
Pawar Akashy Lahu Mechanical Engineering
Hatim Mujawar Computer Science & Engineering
Sushmita Khatake Computer Science & Engineering
Kumbhar Sujit Sanjay Mechanical Engineering
2 TAFE TRACTORS AND FARM EQUIPMENT LIMITED Aniket Kshirsagar Mechanical Engineering
Onkar Ghatole Mechanical Engineering
Swapnil Kodag Mechanical Engineering
Tejas Dhanawade Mechanical Engineering
Ajit Ingole Mechanical Engineering
Akshay Pawar Mechanical Engineering
Shubham Nashte Mechanical Engineering
Nilesh Mechanical Engineering
Narendra Metkari Mechanical Engineering
Swapnil Jadhav Mechanical Engineering
Ranjit Patil Mechanical Engineering
Hemant Raut Mechanical Engineering
Amol Chormule Mechanical Engineering
Ghadge Ashish Mechanical Engineering
Rajendra Patil Mechanical Engineering
3 REVENIR DEVELOPMENT SYSTEM PVT. LTD Thite Vanita Raghunath Computer Science & Engineering
Shinde Prashant Jivan Computer Science & Engineering
Gaikwad Vijaya Vilas Computer Science & Engineering
4 YOGIRAJ INDUSTRIES LTD. Hingmire Umesh Ramesh Mechanical Engineering
Mote Jaywant Nandkumar Mechanical Engineering
Ingawale Amar Chandrakant Mechanical Engineering
Mulani Shahanavaj Kondhaji Diploma Mechanical Engineering
Ingawale Ganesh Kundlik Diploma Mechanical Engineering
Babar Sandeep Navnath Diploma Mechanical Engineering
5 OS3 INFOTECH PVT. LTD Yadav Trunali Pradip Computer Science & Engineering
Kadam Keshav Hindurav Computer Science & Engineering
Jokare Rupali Ashok Computer Science & Engineering
Chavan Rani Ramchandra Electronics & Telecommunication
Kulkarni Shardul Satish Electronics & Telecommunication
Marathe Vishranti Mohan Electronics & Telecommunication
Adat Madhuri Hari Electronics & Telecommunication
Koli Vidya Vishnu Electronics & Telecommunication
Chavan Pranita Pratapsingh Electronics & Telecommunication
Babar Aishwarya Ashok Diploma Electronics & Telecommunication
6 MARKETYARD AGRISOLUTIONS PRIVATE LIMITED Jadhav Prasad Gorakh Computer Science & Engineering
Thite Vanita Raghunath Computer Science & Engineering
Agalave Rohini Kumar Computer Science & Engineering
Jokare Rupali Ashok Computer Science & Engineering
Gaikwad Vijaya Vilas Computer Science & Engineering
Inamdar Swaleha Javed Computer Science & Engineering
Mali Ashwini Pandurang Electronics & Telecommunication
Kodag Swapnil Lalaso Mechanical Engineering
Balwant Mahesh Bapu Mechanical Engineering
Kamble Suhas Bharat Mechanical Engineering
7 EXCELCITY INDIA Yadav Trunali Pradip Computer Science & Engineering
Jadhav Prasad Gorakh Computer Science & Engineering
Thite Vanita Raghunath Computer Science & Engineering
Shinde Prashant Jivan Computer Science & Engineering
Kadam Keshav Hindurav Computer Science & Engineering
Dhanvantari Daphale Computer Science & Engineering
Jokare Rupali Ashok Computer Science & Engineering
Chavan Rani Ramchandra Electronics & Telecommunication
Kulkarni Shardul Satish Electronics & Telecommunication
Koli Vidya Vishnu Electronics & Telecommunication
Sargar Jyoti Nanaso Electronics & Telecommunication
Mulla Aiman Rajjak Electronics & Telecommunication
Pawar Akashy Lahu Mechanical Engineering
Patel Riyaz Latif Mechanical Engineering
Ghongade Digvijay Digambar Mechanical Engineering
Kodag Swapnil Lalaso Mechanical Engineering
Korake Ganesh Mahadeo Mechanical Engineering
Lotake Sairam Laxman Mechanical Engineering
Ingawale Manoj Bharat Mechanical Engineering
Ingole Kuldeep Bhauso Mechanical Engineering
Jadhav Sujit Walmik Mechanical Engineering
Kamble Suhas Bharat Mechanical Engineering
Ghodake Ajit Sahdev Mechanical Engineering
Khatmode Morepatil Ramraje Mechanical Engineering
Kulkarni Aishwarya Anil Electrical Engineering
Raychure Swapnil Ramesh Electrical Engineering
Misal Ashish Rajendra Electrical Engineering
Shinde Swapnaja Electronics & Telecommunication
Kumbhar Rahul Electronics & Telecommunication
Nirali Pooja Civil Engineering
Nirali Aarati Civil Engineering
8 FOCUS ACADEMY Dhanvantari Daphale Computer Science & Engineering
Patel Riyaz Latif Mechanical Engineering
Dhon Saurabh Annaso Civil Engineering
9 SURFMII PROMOTIONS PVT LTD Bagwan Wasim  Computer Science & Engineering
Keskar Ganesh Popat Mechanical Engineering
Mali Yogesh Bharat Mechanical Engineering
Patil Rohit Sanjaykumar Electrical Engineering
Raychure Swapnil Ramesh Electrical Engineering
Mr.Akshay Pawar Mechanical Engineering
Mr.Digvijay Ghongade Mechanical Engineering
Mr.Jayant Mote Mechanical Engineering
Miss.Prerana Kashid Civil Engineering
Miss.Ashvini Mali Electronics & Telecommunication
10 FABTECH PROJECTS AND ENGINEERING LTD Mujawar Hatim Vakil Computer Science & Engineering
Shinde Rohini Ramakant Electronics & Telecommunication
Mulla Aiman Rajjak Electronics & Telecommunication
Mulla Tasleema Sattar Electronics & Telecommunication
Ghatule Omkar Arjun Mechanical Engineering
Ghodake Ajit Sahdev Mechanical Engineering
Khatmode Morepatil Ramraje Mechanical Engineering
Kumbhar Sujit Sanjay Mechanical Engineering
Dongare Somnath Maruti Mechanical Engineering
Aldar Dnyaneshwar R Mechanical Engineering
Ingawale Amar Chandrakant Mechanical Engineering
Nalgirkar Jagdish Shrikant Mechanical Engineering
Mane Priyanka Vijay Mechanical Engineering
Ghutukade Nilesh Balaso Mechanical Engineering
Godase Umesh Sitaram Mechanical Engineering
Jadhav Mahesh Mahadev Mechanical Engineering
Khadtare Prashant Mechanical Engineering
Ghodake Vijaysingh Mechanical Engineering
Gaikwad  Mechanical Engineering
Kashid Pravin Mechanical Engineering
Langote Nitin Civil Engineering
Chandole Divya Civil Engineering
Basnale Sandip Civil Engineering
Vagare Dadaso Civil Engineering
Dhon Saurabh Annaso Civil Engineering
Burungule Atul Narayan Electrical Engineering
Gavade Rajkumar Sukhdeo Electrical Engineering
Ingawale Dileep Popat Electrical Engineering
Misal Ashish Rajendra Electrical Engineering
11 REGEN POWERTECH PRIVATE LTD Gaikwad Ajinath Balu Electrical Engineering
Ghodake Nikhil Balasaheb Electrical Engineering
Mane Ganesh Ramchandra Electrical Engineering
Misal Ashish Rajendra Electrical Engineering
12 MAHINDRA AUTOMOTIVE Shendage Akash Mahadev Diploma Mechanical Engineering
Karande Ashok Krushna Diploma Mechanical Engineering
13 PRIME MARKETTING Dhole Amar Ashok Diploma Electronics & Telecommunication
Raut Amol Tukaram Diploma Electronics & Telecommunication
Mashal Shubham Suresh Diploma Electronics & Telecommunication

BE Placed Students


Sr.No Name Of Company Student Name Branch
1 TeleArena Pvt. LTD. Pune Nikhil KumbharE & TC
Ravikant Bandagar
Dipali Pawar
Vaibhav Pawar
Prajakta YadavElectrical
2 Deltron Elevators & Parking Sys. Pune Jotiram ChavanElectrical
Abaso Thorat
Pankaj Bagal
Swati Narute
3 PollyAnna Technologies Pvt. LTD. Pune Aparna ChavanElectrical
Prapti Godase
Tejaswini Gavade
Sudeep Kedar
4 Script Systech Pvt. LTD. Pune Priyanka Mahimkar E&TC
Pravina Khandagale
Sandesh Mane
Pallavi PatilCSE
Aniket Mhamane
Sourabh PoatanisElectrical
Mrunmayi Raut
5 Van Logix Pvt. LTD., Pune Yogesh More CSE
Sayali Chavan
Bhagyashri Babar
Pooja Kulkarni
Pooja Gayali
Revati KedarE&TC
Kavita Shingare
6 Phenix Harness Pvt.LTD., Pune Yogesh Raut Mechanical
Vidyadhar Pailwan
Dattatray Mulik
Balaji LokareElectrical
Akshay Bile
Sachin Gaikwad
7 Epic Research Pvt. LTD., Indore Dhanashri Sagar E&TC
Pallavi Suryawanshi
Priyanka PatilMechanical
Swati Narute
Pooja Pujari
Prajakta Mekhale
Avinash SalgarCivil
Vidya Aldar
Amitkumar Nashte
Shubham ZambareMechanical
8 OS3 Infotech Pvt. LTD. Mumbai Awatade Chitra Namdeo CSE
Awatade Chitra NamdeoE&TC
Shaikh Alwiya ArifCSE
Babar Bhagyashri
More Yogesh
Mulani Nama Rajbakshar
Chavan Sayali Dilipsing
Patil Pallavi Mahadeo
Gayali Pooja Shivshankar
Gayali Pooja Shivshankar
9 Cubez technocrats pvt.lTD.pune Chavan Aparna S. E&TC
Mane Sahyadri R.
Jambale Sanjivani A.
10 Konark Fabtech India Pvt. LTD. Nashik Sangram Pawar Mechanical
Atul Raut
11 Aegis India Pvt. LTD. Ahemadabad 1. Tejashree Nirgunde Mechanical
2. Priyanka Patil
3.Firdos Pirjade
4. Yogesh Asabe
5. Rushikesh Ligade
6. Vishal Ingawale
7.Sunil Patil
8.Balaji Patil
9. Kedar Sudake
10.Suraj Sawant
11. Suyog Godage
12.Vishal Waghmare Civil
13.Nitin Lokhande
14.Supriya Mane
15.Akshada Gadade
16.Shaikh Shahabaj Banu
17. Ankita Wakure
18.Vaidehi Dharmadhikari
19.Nagama Mulani CSE
20.Aditi Lendave
21.Alwiya Shaikh
22.Bhagyashri Babar
23.Vinod Babar
24.Rohini Gadekar E&TC
25. Swapanali Gaikwad
26.Kajal Bile
27. Pankaj Kalubarme Electrical
28.Sachin Gaikwad
29.Akshay Bhosale
30.Madhuri Bhosale
31.Alisha Gavade
32.Vaibhav Gophan
33.Priyanka Ingawale
12 TechnoGrowth Software Solutions Pvt LTD. Pune 1. Prajakta Bhosale E&TC
2. Hanmant Gadhave CSE
3. Vinod Babar
4. Yogesh More
5. Nagama Mulani
6. Pooja Gayali
7. Ajit Lendave Mechanical
8. Rahul Bandgar
13 SpeedTechserve Software Pvt. LTD. Pune 1. Pallavi Karabhari E&TC
2. Swapnali Gaikwad
3. Vinod Tarange CSE
4. Pradip Narale
1. Monika Raste E & TC
2. Kambale Ujjwala Vitthal
3. Komal Dange
4. Kajal Bile
5. Priyanka Bhosale
6. Priti Gaikwad
7. Pallavi Patil CSE
8. Bhagyashri Babar
9. Priyanka Mali
10. Alwiya Shaikh
11. Chavan Sayali
12. Lendave Aditi
14 Fabtech Projects Engineers LTD. Pune 1. LAWATE ANIL RAVSAHEB Mechanical
2. DHERE NIKHIL TUKARAM
3. TODKAR SAGAR ANNASO
4. SALUNKHE VIHSWAS BHARAT
5. BAJBALKAR SAGAR PANDURANG
6. KASHID VISHAL GORAKH
7. Vikram Parekar
8. Katkar Vitthal Ramesh
9. LOKHNADE NITIN MANSING Civil
10. DHAWARE CHHAKULI RASIK
11. DESHMUKH UDAYSINGH MOHANRAO (DA)
12. GAIWAD MADAN BRAHMADEV
13. INGOLE AKSHAY SANJAY
14. Advalkar Gayatri Vilas E&TC
15. Chavan Utkarsh Ramchandra
16. NADAF NURMAHAMAD SIKANDAR Electrical
17. BEHERE AJAY
1. BABAR SANEE RAJENDRA Mechanical
2. LENDAVE AJIT KERAPPA
3. PATIL MAYUR DNYANESHWAR
4. DHAYGUDE SURAJ ARJUN*
5. DHARMADHIKARI VAIDEHI VIVEK (DA) Civil
6. WAGHMARE VISHAL RAHUL
7. Hake sonali bhimrao E&TC
8. Dange Komal Sitaram
9. BHOSALE AKSHAY NATHAJI Electrical
10. MORDE SAGAR


TE placed Students



Sr.No Name Of Company Student Name Branch
1 OS3 Infotech Pvt. LTD. Mumbai Chavan Rani RamchandraE & TC
Koli Vidya Vishnu
Adat Madhuri Hari
Marathe Vishranti Mohan
Chavan Pranita P.
Sargar Jyoti N.
Patil Komal Sharad
Mulla Taslima S.
Shinde Rohini R.
Mulani Mosmin A.
Aiwale Seema T.
Gaikwad Manjusha V.
Dighe Priyanka B.
Kulkarni Shardul S.
Kumbhar Rahul M.
Vedpathak Kalpesh R.
Deshmukh Pratik D.
Thite VanitaCSE
Satpute Kuldip
Yadav Trunali
Patil Pallavi
Devakate Charushila
Devakate Sonali
Dabade Jyoti
Rupali Patil
Inamdar Swaleha
Mujawar Hatim
Vaibhav Kambale
Vaibhav PawarMechanical
2 Cubez Technocrats Pvt.LTD.Pune Ranpise VijayaE&TC
Kolekar Pooja
Mhamane Gauri
Mhetre PoojaElectrical
Patil Rohit

Placed Students


Sr.No Name Of Company Student Name Branch
1 OS3 Pvt LTD Mumbai 1)Madhuri YadavCSE
2) Emmanuel Topo
3)Ajit Jadhav
2 Paramatrix Pvt.LTD,Mumbai 1)Anil NaruteCSE
2) Emmanuel Topo
3 Stepup Electricals Pvt.LTD,Pune 1) Vishal DhageElectrical
4 Salt Technologies Pvt LTD, Pune 1) Jivan KhandekarMechanical
2) Pavan Lokhande
3) Vivek Ingawale
5 Arush Systems Pvt LTD Pune 1) Bajarang KarandeE&TC
2) Wasim Tamboli
3) Sandeep KolekarElectrical
4) Dattatray Mane
5) Mangesh Deshapande
6) Mangesh Gavane
7) Rajkumar Kashid
8) Rahul Mali
6 Dhoot Transmission Pvt LTD Pune 1) Abhiyanta ChavanE&TC
2) Priyanka Jadhav
3) Snehal Mane
4) Poonam Bhadange
5) Shruti Kulkarni
6) Usha Malge
7) Ashwini Kore
8)Fase Jyoti
9) Gauri Kulkarni
10) Poonam Pawar
11) Lendave Dipali
12)Komal Pawar
13) Shradha Gaikwad
14) Sujata Naikude
15) Archana WaghmodeElectrical
16) Anuja Rautrao
17) Bandgar Godavari
18) Sulbha Shendage
19)Shweta Mahajn
20) Rekha Khandekar
21)Prajakta Dange
22)Varsha Dongare
23)Vavre Dipali
24)Pawar Supriya
7 Trigensoft Pune 1) Pooja DongareElectrical
2) Rudrani Waghmare
3) Bagwan KhajabhaiCSE
4) Bhosale
5)Madhuri Yadav
6) Gurav NiveditaE&TC
7) Snehal Shete
8) Priti Divase
9) Ashwini Gherade
10) Wasim Tamboli
8 Fabtech Projects & Engineers Pvt. LTD. 1) Ingole Gauri NanasoCivil
2) Patil Anuradha Ashok
3) Patil Navnath Ramchandra
4) More Pratapsinha Krishna
5) KHANDEKAR JIVAN RAVINDRAMechanical
6) KARANDE NIRANJAN RATILAL
7) AUTADE SACHIN BABAN
8) LOKHANDE PAWAN CHANDRAKANT
9) PAWAR SAGAR RAMESH
10) INGAWALE VIVEK BALASAHEB
11) HATTALI NITEEN RUDRAPPA
12) BURALE DHANANJAY BIRA
13) BIRAJDAR ISHWARAPPA SIDDHANNA
14) DESHMUKHE MEGHA MANMATH
15) MORE AMOL AJITElectrical
16) SOLANKAR ANNASAHEB SHIVAJI
17) KUMBHAR SAMARTH MALLIKARJUN
18) Shinde Vishal Chandrakant E&TC
19) Dhobale Puja Sarjerao
20) Asmita TeleCSE
9 Ferro Oiltek Pvt. LTD. Mumbai 1) Rajkumar ShelakeMechanical
2) Rahul Gurav
3) Adlinge Govinda Namdeo
10 D.B. Mane Associate Pune 1) Priyanka GendCivil
2) Pratima Mane
3) Ankush Kshirsagar
11 Proton Metalcrafts Pvt. LTD. Pune 1) Amar WaghamareMechanical
2) Irfan Tamboli
3) Sudhir
4) Dattatray Gavade
12 Tej Group of Industries Pune 1) Sandip KedarE&TC
2) Prashant LendaveMechanical
3) Dattatray Gavade
4) Vishwajit Shinde
5) Samadhan Lohar
6) Pratapsinh JadhavElectrical
7) Amol Beldar
13 All Online Softtech Bhuvaneshwar 1) Kolekar LakshamiE&TC
2) Babar Priyanka
3) Shinde Vishal
4) Divase Priti
5) KHANDEKAR JIVAN RAVINDRAMechanical
6) Vivek Ingole
7) Vishwajeet Shinde
8) Vijaysingh Ghadage
9) Kolase Shashikant
10) Dattatray ManeElectrical
11) Kulkarni Uday
12) Rudrani Waghamare
13) Puja Dongare
14) Sandip Kolekar
15) MORE AMOL AJIT
16) Gouri IngoleCivil
14 Perfect Autocomponents Pvt LTD Pune 1) Narayan BandagarMechanical
2) Samadhan Lohar
3) Vaibhaw Kulkarni
15 Volvo India Pvt. LTD. Bengluru 1) Vivek BanasodeMechanical

Placed Students


Sr.No Name Of Company Student Name Branch
1 Virtuoso Automation Pvt.LTD. 1. YOGESH CHOUGULECivil Engineering
2. PRATIK KHADATARE
3. ABHISHEK DHANAWADE
4. BHARAT SHINDE
5.BICHUKALE NAKUSA SHANKAR Electrical Engineering
6.CHOPADE VISHAL VILAS
7.MANE VIKRAM MAHADEO
8.INGOLE NITIN MARUTI
9.SHINDE SUPRIYA BALASAHEBE&TC Engineering
10.BHINGE KANYAKUMARI A.
11.DESHMUKH VINAY SAMBHAJI
12.DEOKAR RANJEET POPATRAO
13.KULKARNI SHRIPAD BALWANTRAO
14.SALUNKHE SAGAR VIJAY
2 Laxmi Hydraulics Pvt. LTD. 1.GHADGE VIKAS ASHOKElectrical Engineering
2.RAUT NILESH NAVNATH
3.DIGHE JOTIRAM BAPUR
4.CHOPADE VISHAL VILAS
5.PATIL VIJAY POPATMechanical Engineering
6.TAMBOLI ANSAR ALLAMI
7.GAIKWAD SATYAWAN MANOHAR
8.INGOLE SUNIL DATTATRAY
9.BURKUL SHIVAPUTRA KALLAPPA
10.SOLANKAR SHAHAJI GENU
3 Nainko Exim Pvt LTD 1.BANKAR SRUSHTI RAJARAME&TC Engineering
2.BHANDARE ASHWINI BHIKU
3.BHORE SWAGATA DATTATRAYA
4.GADADE ARCHANA SUBHASH
5.GAIKWAD MAHADEV VITTHAL
6.GAIKWAD SUJATA BABASO
7.GAVALI ARCHANA SHANKAR
8.HARALE PRATIMA ARUN
9.INGAWALE SUPRIYA SURESH
10.INGOLE JYOTI POPAT
11.JAGDALE RESHMA NANASO
12.KOLEKAR DEEPALI DATTATRAY
13.KULKARNI PRACHI DNYANESHWAR
14.LIGADE NIVEDITA SHIVAJI
15.LIGADE POONAM BALASAHEB
16.SHINDE VISHAKHA VITTHAL
17.TAMBOLI RUKAIYYA ALLAUDDIN
18.VAGARE SONALI SHRIMANT
19.VIRKAR VANDANA PRAKASH
20.WADEKAR SONALI BALASO
21.WAGHMODE RUKMINI MAHADEV
22.WALEKAR VARSHA SHRIDHAR
23.CHAVAN MAHESH SHIVAJIElectrical Engineering
24.GARANDE MANIK ANNA
4 Konark Engineers 1. Jivan KhandekarMechanical Engineering
2. Navnath Hake
5 Chemtrols Industries LTD 1. Prajakta BidakarElectronics Engineering
2. Supriya Shinde
3. Suraj AsabeMechanical Engineering
4. Jotiram DigheElectrical Engineering
6 Fabtech Projects & Engineers LTD. Pune 1. CHAVAN RAHUL BALASOMechanical Engineering
2. KALE NARAYAN DHULA
3. PATIL PANDURANG GUNDOPANT
4. DESHPANDE ANIRUDDHA A
5. ASABE SURAJ KANTILAL
6. PATIL AVINASH BABURAO
7. GEJAGE VITTHAL RAMKRISHNA
8. BHOSALE SAGAR SUBHASH
9. DEVMARE VIKARM MACHINDRA
10. GAVHANE SWAMI POPAT
11. PATIL VIJAY POPAT
12. INGOLE SUNIL DATTATRAYA
13. INGOLE SHYAM DEVIDAS
14. BIRAJDAR SHANIRAJ S.
15. TUPAKE SUHAS KAILAS
16. WAGHMODE YOGESH RAJENDRA
17. JADHAV INDRAJIT VIJAYKUMAR
18. BHOSALE VIJAY VITTHAL
19. KULKARNI HRISHIKESH SUNIL
20. BANKAR SAGAR DATTATRAY
21. MANE JAGANNATH MANIK CHINGUBAIElectrical Engineering
22. GALAVE DILIP DASHARATH KUSUM
23. CHOPADE VISHAL VILAS JAYSHRI
24. MANE VIKRAM MAHADEO SINDHUTAI
25. Bhore Swati DattatrayaCivil Engineering
26. Kolekar Mayuresh Rajaram
27. Mane Shrikrushna Madhukar
28. Patel Riyaj Babasaheb
29. BIDAKAR PRAJKATA RAJARAME&TC Engineering
30. DESHMUKH VINAY SAMBHAJI
31. PATIL SONALI DATTATRAYA
32. SHINDE SUPRIYA BALASAHEB